Textové pole: Stavebniny KOSTAV

Cementy a maltové pojiva

Kontakt:

Kontakty:                 

Mobil                                            +420 603 487 638

Stavebniny tel                            +420 603 487 642

Štěrky,písky                             +420 603 487 638

E-mail firma,stavebniny             jiri.konarik@seznam.cz

Aktualizováno   01.05.2023

             CEMENTY

 

     Standardně nabízíme pro betonářské práce pro běžnou výstavbu UNICEMENT (PORTLANDSKÝ CEMENT s VÁPENCEM) balený po 25kg z produkce CEMENT HRANICE,a.s.Možná je také objednávka cementů vyšší pevnosti vyrobených  na stejné bázi SUPERCEMENT a TOPCEMENT,a to v minimálním množství odběru 1400 kg = 1 paleta.Zboží je distribuováno na podnikových paletách ozn.EUR-CH.

    V případě,že budou v roce 2009 problémy s dodávkami cementu od výrobce CEMENT HRANICE,a.s.,bude taktéž zajišťován cement tř.B-S 32,5 od jiných výrobců,především se bude jednat o cement CEMENTÁRNY LADCE a CEMMAC HORNE SRNIE -Slovensko.Toto zboží je distribuováno na EUR paletách.

 

             MALTOVÁ POJIVA

 

             Nabízíme standardně maltové pojivo UNIMALT14 firmy CEMENT HRANICE.a.s.,v pevnostní třídě 14.Tyto materiály jsou baleny v pytlích o váze 40 kg.Paleta obsahuje 35 ks = 1 400 kg.Zboží je distribuováno rovněž na podnikových paletách CH označených EUR  -  CH.

             VÁPENNÝ HYDRÁT

            

             V žádném obchodě se stavebním materiálem nesmí chybět klasika maltového zdění a omítek - VÁPENNÝ HYDRÁT.Nabízíme produkt firmy KVK.Tebto materiál je balen v pytlích o  váze 30 kg.

 

KVK Vápenný hydrát - bílé vápno hašené CL 90-S

             SÁDRA

            

             Od firmy Den Braven vedeme jak sádru rychloopravnou (červený obal),tak s pomalejším nástupem tuhnutí  - stavební (modrý obal).Tyto materiály jsou vhodné pro elektrikáře,malíře,instalatéry,zedníky apd. Balení 1 , 5  a 20 kg.

            

Sádra rychloopravná FAST GIPSSádra stavební